DanRo
Active Member
I have closed the registration for our meeting in Zeeland.
This is the offical participants list :
Ace Dice (B)
Agi Stropolis (UK)
Alain Dehaene (B)
Alain Valente (B)
Alfie Flint (UK)
Andre Fiegenbaum (D)
Andre Thissen (NL)
Angelique Zuidwijk (NL)
Anita Stroobants (B)
Axel van Campenhout (B)
Bart Coppens (B)
Bart Declerck (B)
Belinda Erkeland (NL)
Ben Geurts (NL)
Ben van Gorcum (NL)
Bernadette Beukers (NL)
Bert Dirks (NL)
Berto Theunissen (NL)
Bianca van de Burgwal (NL)
Carp Enter (NL)
Chantal Piersma (NL)
Chris Kwittek (UK)
Christel Milans (NL)
Christian Deridder (B)
Christophe Pailleux (F)
Corné Verhagen (NL)
Danny Roderiguez (B)
Danny Vanderstay (B)
Deborah Loomans (NL)
Dennis de Bruijn (NL)
Dennis Oosterhof (NL)
Desire Mertens (B)
Dimitri De Carlo (B)
Dimitri de Vries (NL)
Dirk Gilis (B)
Dominique Delbarre (F)
DOMINIQUE Ecker
Dominique Gillet (F)
Dominique Seïté Cadot (F)
Eduard Willersen (NL)
Ellen van Ingen - Ron
Erik Frederickx (B)
Evita Lievens (B)
Frank Gijbels (NL)
Frank Onderlinden
Frans Kooijman (NL)
Fred Zegers (NL)
Frits Wille (NL)
Georges Stannis (UK)
Gerd Niggemann (NL)
Gitta van Duppen (NL)
Har RY (D)
Hert Vanzwietering (NL)
Inga Riske (D)
Isabel de Waard-Maes (NL)
Isi Verboven (B)
Jaap Hagens (NL)
Jacqueline Belmonte
Jacques van Hal (B)
Jan Jong (NL)
Jean-Luc René Menet (F)
Jeff RCZash (UK)
Jens De (D)
Jens Peltzer (D)
Jo Nijs (B)
John Hale (UK)
Jürgen Frericks (D)
Jurgen van Oorschot (NL)
Keith Jeffryes (GB)
Laurent De Wachter (B)
Lennart Lundgren (SE)
Leo Bergsma (NL)
Leo Moortgat (B)
Lionel Tytgat (NL)
Manu Dozin (F)
Marc Ehses (LU)
Marc Jurjen Jakobsen (NL)
Marc Zwiers (NL)
Marcel en Sandra Arts (NL)
Marco Groenewege (NL)
Marvin Prieser (D)
Melanie Barwasser (D)
Michael Heinen (D)
Michel Sesink Clee Les Verrines (NL)
Michel vd hjden (NL)
Mick Plecodaras (UK)
Neil GSXR69 (UK)
Nemi (LT)
Nicky van Elewout (NL)
Otto van der Zijde (NL)
Pascal De Weerdt (B)
Patrick van Gestel (NL)
PatrickSascha Fichte (D)
Paul Wenting (NL)
Peggy Truyens (B)
Percy Lundstrom (DK)
Peter Buytelaar (NL)
Priscilla Besems (NL)
RCZ Milo - Gert-Jan Tromp
Reinald Gußner (AUT)
Reyland Bourdon (F)
Robert Gellrich (D)
Robert Kat (NL)
Roger Driesen (NL)
Ron van der Wegen (NL)
Ron Van Ingen (NL)
Ruud Van den Berg (NL)
Sabine Hausmann (D)
Sandra Farbenspiel (AUT)
Szymon Szychowski (D)
Ti Ko (D)
Tobias Platte (D)
Tomas Jupi Bystriansky (UK)
Urwin Hoogenboom (NL)
Valentin Lefevre (F)
Walter Koper (NL)
Walter White (UK)
Wienie Oceann (NL)
William Spijkers (NL)
Willy Thans (NL)
WN Vuylsteke (B)
Woney Walker (NL)
Xavier Bateman (F)
This is the offical participants list :
Ace Dice (B)
Agi Stropolis (UK)
Alain Dehaene (B)
Alain Valente (B)
Alfie Flint (UK)
Andre Fiegenbaum (D)
Andre Thissen (NL)
Angelique Zuidwijk (NL)
Anita Stroobants (B)
Axel van Campenhout (B)
Bart Coppens (B)
Bart Declerck (B)
Belinda Erkeland (NL)
Ben Geurts (NL)
Ben van Gorcum (NL)
Bernadette Beukers (NL)
Bert Dirks (NL)
Berto Theunissen (NL)
Bianca van de Burgwal (NL)
Carp Enter (NL)
Chantal Piersma (NL)
Chris Kwittek (UK)
Christel Milans (NL)
Christian Deridder (B)
Christophe Pailleux (F)
Corné Verhagen (NL)
Danny Roderiguez (B)
Danny Vanderstay (B)
Deborah Loomans (NL)
Dennis de Bruijn (NL)
Dennis Oosterhof (NL)
Desire Mertens (B)
Dimitri De Carlo (B)
Dimitri de Vries (NL)
Dirk Gilis (B)
Dominique Delbarre (F)
DOMINIQUE Ecker
Dominique Gillet (F)
Dominique Seïté Cadot (F)
Eduard Willersen (NL)
Ellen van Ingen - Ron
Erik Frederickx (B)
Evita Lievens (B)
Frank Gijbels (NL)
Frank Onderlinden
Frans Kooijman (NL)
Fred Zegers (NL)
Frits Wille (NL)
Georges Stannis (UK)
Gerd Niggemann (NL)
Gitta van Duppen (NL)
Har RY (D)
Hert Vanzwietering (NL)
Inga Riske (D)
Isabel de Waard-Maes (NL)
Isi Verboven (B)
Jaap Hagens (NL)
Jacqueline Belmonte
Jacques van Hal (B)
Jan Jong (NL)
Jean-Luc René Menet (F)
Jeff RCZash (UK)
Jens De (D)
Jens Peltzer (D)
Jo Nijs (B)
John Hale (UK)
Jürgen Frericks (D)
Jurgen van Oorschot (NL)
Keith Jeffryes (GB)
Laurent De Wachter (B)
Lennart Lundgren (SE)
Leo Bergsma (NL)
Leo Moortgat (B)
Lionel Tytgat (NL)
Manu Dozin (F)
Marc Ehses (LU)
Marc Jurjen Jakobsen (NL)
Marc Zwiers (NL)
Marcel en Sandra Arts (NL)
Marco Groenewege (NL)
Marvin Prieser (D)
Melanie Barwasser (D)
Michael Heinen (D)
Michel Sesink Clee Les Verrines (NL)
Michel vd hjden (NL)
Mick Plecodaras (UK)
Neil GSXR69 (UK)
Nemi (LT)
Nicky van Elewout (NL)
Otto van der Zijde (NL)
Pascal De Weerdt (B)
Patrick van Gestel (NL)
PatrickSascha Fichte (D)
Paul Wenting (NL)
Peggy Truyens (B)
Percy Lundstrom (DK)
Peter Buytelaar (NL)
Priscilla Besems (NL)
RCZ Milo - Gert-Jan Tromp
Reinald Gußner (AUT)
Reyland Bourdon (F)
Robert Gellrich (D)
Robert Kat (NL)
Roger Driesen (NL)
Ron van der Wegen (NL)
Ron Van Ingen (NL)
Ruud Van den Berg (NL)
Sabine Hausmann (D)
Sandra Farbenspiel (AUT)
Szymon Szychowski (D)
Ti Ko (D)
Tobias Platte (D)
Tomas Jupi Bystriansky (UK)
Urwin Hoogenboom (NL)
Valentin Lefevre (F)
Walter Koper (NL)
Walter White (UK)
Wienie Oceann (NL)
William Spijkers (NL)
Willy Thans (NL)
WN Vuylsteke (B)
Woney Walker (NL)
Xavier Bateman (F)